محل تبلیغات شما

این مطلب را در تاریخ بیست و دوم آذرماه امسال نوشته بودم و به دلیل در هم ریختگی مجبور به بازنویسی آن شدم.

گروه تحقیقاتی #کاکرین که یک گروه تحقیقات علمی بین المللی است، یک تحقیقجالبی را در بخش #فارسی و در میان مخاطبان فارسی زبانش کلید زده. 

بررسی تأثیر مطالعه قبل از خواب بر کیفیت خواب. شما ابتدا برای شرکت در اینتحقیق اعلام علاقمندی و نام نویسی می کنید

بعد یک #نرم_افزار به طور #تصادفی شما را در یکی از دو گروه #مورد یا #شاهدتقسیم میکند. موردها باید تا هفت شب قبل از خواب بین یک ربع تا نیم ساعت #کتاببخوانند. این کتاب حتما باید #کاغذی باشد و (نه کتاب #دیجیتالی، یعنی روی #موبایلیا #تبلت). گروه شاهد هم باید تا هفت شب #کتاب نخوانند! در هر صورت شما به نتایجیک تحقیق علمی کمک کرده اید

پیام زیر عینا از روی #کانال #تلگرامی این گروه آورده شده که نام اکانت اینگروه را هم میتوانید پیدا کرده و آنها را در #تلگرام دنبال کنید.

در فاز چهارم پروژهThe People's Trial شرکت کنید.

این #پروژه قرار است به پرسش‌هایی که برای مهم است، پاسخ دهد.

در #فازهای قبلی این پرسش بیش‌ترین رأی را آورد:

آیا خواندن یک کتاب در تخت‌خواب نسبت به نخواندن#کتاب در #تخت‌_خواب تأثیری روی خواب دارد؟

با #نام‌نویسی در این لینک(https://thepeoplestrial.ie/phase-four/)، در این مطالعه شرکت کنید. درصورت قرارگرفتن در گروه #مداخله، باید هفت روز ۱۵-۳۰ دقیقه یک کتاب کاغذی رادقیقاً قبل از #خواب #مطالعه کنید و سپس به #پرسش‌_نامهٔ #مطالعه پاسخ دهید.

پی نوشت: شخصا در این مطالعه شرکت کردم و به گروه کتابخوانی ملحق شدم. از امشبباید شروع کنم!

اگر شرکت کردید، بیایید و اینجا بگویید کدام گروه افتادید! 

جنیفر، شارلوت و لوری! :) قسمت دوم: شارلوت

جنیفر، شارلوت و لوری! :)

امید در زمانه ی نامطمئن

گروه ,خواب ,  ,یک ,کتاب ,مطالعه ,قبل از ,از خواب ,را در ,در این ,مطالعه شرکت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

myvegetrianism آموزش پینگ پنگ تهران تهیه و توزیع مواد پتروشیمی mortdamarkens معبود من! زمزمه نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده قلبم محو می کند. الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم دانلود سریال ترکی یاد خوبان . . . . پیامبران الهی . . . . شارژ رایگان ایرانسل-همراه اول