محل تبلیغات شما

زمستان امسال چندین بار شد که به دلیل آب و هوای بسیار نامساعد و اوضاع #وخیم #جوی، شرکت ما رسما تعطیل شد و البته از کارمندان خواسته شد که از منزل کار کنند. علاوه بر این شرکت در خصوص "دورکاری"  پرسنلش در روزهایی هم که شرکت باز بود اما همچنان خطر رفت و آمد جاده ای برقرار بود، منعطف بود و تنها از ما خواسته میشد که با یک ایمیل در ابتدای صبح به مسوولین پروژه ی خودمان اعلام عدم حضور بکنیم. ایمیل زیر توسط مدیر پروژه ام در اول صبح یک روز زمستانی، نمونه ی جالبی بود که با پاسخ یکی دیگر از اعضای تیم همراه شد. هر دو ایمیل، به حدی جالب بودند که حیفم آمد از گذاشتنشان در اینجا دریغ کنم! این یک نمونه ی کوچک از #فرهنگ کار کانادایی و شرایط زندگی مردمان در #شرایط_بسیار_سخت_جوی است.

زندگی ای که هشت ماه از سال با این شرایط دست و پنجه نرم می کند، به خوبی آن را پذیرفته و با آن خود را منطبق ساخته است. بر خلاف آنچه بعضی در ایران فکر می کنند، زندگی در کانادا همیشه سراسر آسایش و برخوردار از انواع مواهب و لذتهاست!، این مثال به خوبی نشان میدهد واقعیت زندگی در هشت ماه از سال در این کشور چگونه است!

و اما نکته ی واقعا مهم در مورد هر دو این ایمیلها، مخصوصا دومی که گفته دیشب و امروز برف پارو کردم و امروز دو ساعت و نیم در حال برف پارو کردن بودم!، این هست که هر دو توسط خانم ها نوشته شده اند! 

Hi all, it is really blowing up here. Although I like to think of myself as a road warrior, I don't think today is the day to test that. I plan to work at home today. Hate to make that call.

Morning All,

Well I shoveled last night to ensure I could depart in usual fashion this morning.  Only to find out when ready to leave that the overnight city plows had left thigh-level bank of heavy street snow at the bottom of everyone's driveway, and Mother Nature had left another wad of snow everywhere else.  So now back inside after 2.5 hours shoveling again, which included figuring out where to put all the snow.  All that to say I missed my driving window and will be WFH today.  Like Karen, hate having to make that call. ☹️

جنیفر، شارلوت و لوری! :) قسمت دوم: شارلوت

جنیفر، شارلوت و لوری! :)

امید در زمانه ی نامطمئن

to ,  ,i ,زندگی ,that ,ی ,هر دو ,زندگی در ,که با ,    ,، این

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Louise's blog تــنــهــای بــی ادعـــــــــــــــا مهربان و نسیم باش kimiya-sheklak folktephores شعر مهرداد هیئت منتظران مهدی (عج)، صالحیه بهارستان abokxare James's site apundesry